התמקדות LIVE - הדגמה חיה של תהליך התמקדות

12.10.23

11:00 – 13:00  יום חמישי 

 

הרשמה ותשלום התמקדות LIVE

לחצ/י על הכפתור השחור

מטפלים ומלווי תהליכי התמקדות יקרים,

“ההזדמנות להיות עד לקסם ההתמקדות ב Live, הופך אותי לממקד טוב יותר. בהדגמות, ליאורה חושפת את ארגז הכלים שצברה עם השנים, אותו ארגז שמאפשר לקסם להתרחש. הרווח כולו שלי ושל המטופלים שלי “. (ארנון פרידמן, משתתף קבוע בהתמקדות LIVE )

אחת הדרכים היעילות ביותר לשכלל ולהעמיק את מיומנויות ההתמקדות, היא פשוט לצפות בתהליך וללמוד ממנו. בדיוק לשם כך יצרתי את קבוצת “התמקדות Live”: קבוצת העמקה והעשרה למטפלים ומלווי תהליכי התמקדות, שרוצים לשפר ולשכלל את פרקטיקות ההתמקדות שלהם. 

בכל מפגש אני מדגימה תהליך התמקדות חי עם אחד המשתתפים. בסיומו מתקיימת למידה בה אנחנו מעבדים ביחד את שלבי ההתמקדות שהיינו עדים להם, מזהים את שערי הגישה של המטופל, את האתגרים שהופיעו בדרך ואת דרכי ההתמודדות שלי כמטפלת.

ההדגמה מבהירה עד כמה משמעותית נוכחות המטפל, ההקשבה העמוקה, עדינות ההנחייה, מיומנות “פתיחת” התחושות המורגשות וההעמקה בהן, לתהליך של המטופל. 

הצפייה בתהליך מאפשרת למשתתפים לחזק ולהפנים את המשאבים, דרכי העבודה ואפשרויות ההתמודדות שעומדות לרשותם אל מול הקשיים העולים בתהליך הטיפולי. 

הקבוצה פתוחה למטפלים ומלווי תהליכי התמקדות בשלבים שונים בדרכם המקצועית.

מומלץ להקדים הרשמה, מספר המשתתפים מוגבל!

מועדי המפגשים הבאים : 12.10.23, 16.11.23, 21.12.23

יום ושעות : אחת לחודש ביום חמישי  11:00-13:00, ב – ZOOM

עלות מפגש אחד : 120 ש”ח

עלות כרטיסיית 5 מפגשים : 490 ש”ח

בהנחיית ליאורה בר-נתן, מייסדת ״המרכז להכשרת מטפלים בהתמקדות״ ומפתחת גישה אינטגרטיבית של התמקדות, אשר מסייעת לעבודה עם מצבים מורכבים, טראומה ויחסים.